Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wędkujące dzieci na Bratoszowie.

Odbyła się druga tura wędkowania dzieci na Bratoszowie w ramach akcji „Wakacje z wędką". Zamówiona pogoda dopisała aż zanadto, wędkowanie odbywało się od godziny 8 rano do godziny 11.oo., dlatego uniknęliśmy południowego skwaru. Po godzinie 11., wszyscy uczestnicy przystąpili do pieczenia kiełbasek na ognisku.

Koledzy z Koła PZW Pieszyce, wymurowali nowe palenisko (na zdjęciu), przy którym w trakcie pieczenia kiełbasek wymieniano wrażenia w wędkowania. Dzieci łowiły leszcze, płocie, liny, okonie, mając świetną zabawę i naukę. W trakcie pieczenia i spożywania kiełbasek, co nie którzy uczestnicy już pytali o następną taką akcje, która jest planowana na 3 sierpnia. Wkrótce ukażą się ogłoszenia-zaproszenia na „Wakacje z wędką".

 

Straż Rybacka którą ma zaszczyt reprezentować, raz, dwa razy do roku organizuje zawody współpracując z różnymi Kołami PZW. Z Kołem PZW Pieszyce współpracuje po raz pierwszy i myślę że, nie po raz ostatni. Większość Kół PZW w naszym powiecie funkcjonuje już wiele dziesięcioleci i organizowały wiele, wiele zawodów i imprez wędkarskich. Koło PZW Pieszyce, istnieje od 18.09.2011r., i przyznam szczerze że, to świetnie zorganizowane i aktywne Koło.

 

Pragnę podziękować Kolegom z aktywu Koła PZW Pieszyce,                                                                     za ich zaangażowanie na rzecz dzieci naszego powiatu.

 

Z wędkarskim pozdrowieniem Wiesław Rykalski.

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  zubero62

  Rysiu jaki nauczyciel taki uczeń, a przecież to ty jesteś moim nauczycielem.

  Pozdrawiam ciebie serdecznie.

 • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  misiek7

  Fajna sprawa z tą incjatywą,myślę że to nie jednoroczna akcja,i wpisz sie w krajobraz w następnych latach.Gratulacje Wiesiu widze że robisz postępy,i tak trzymaj.Powodzenia.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chciałbyś aby na terenie twojego powiatu funkcjonowało łowisko na którym jedyną dopuszczoną metodą byłaby metoda złów i wypuść (No Kill)
tak
nie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin