Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zaproszenie dzieci do wędkowania.

W imieniu Zarządu Koła PZW Pieszyce i Społecznej Straży Rybackiej, pragnę zaprosić wszystkie chętne dzieci do udziału w następnej akcji „Wakacji z wędką", która planowana jest na sierpnia br. na stawie w Bratoszowie.

Celem akcji jest propagowanie wędkarstwa wśród dzieci do lat 14, które zwolnione są ustawowo z posiadania karty wędkarskiej, lecz nie mogące samodzielnie wędkować.

Przez cały czas wędkowania, dzieci mają być pod nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie prawni nie muszą posiadać kart wędkarskich, gdyż opiekę merytoryczną na dziećmi będą sprawować wędkarze z Koła PZW w Pieszycach wraz ze strażnikami SSR Powiatu Dzierżoniowskiego. Dziecko chcące wędkować powinno posiadać swoją wędkę, nakrycie głowy, oraz okulary (przeciw słoneczne lub korekcyjne) chroniące oczy przed urazem.

 

Zgłoszenia przyjmowanie będą w sklepie zoologiczno-wędkarskim ul. Kopernika 3 w Pieszycach, bliższe informacje pod numerem 693-385-169. Osobą przyjmującą zgłoszenia jest Prezes Koła PZW Pieszyce Pan Waldemar Kowalczyk.

 

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie Wiesław Rykalski.              

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chciałbyś aby na terenie twojego powiatu funkcjonowało łowisko na którym jedyną dopuszczoną metodą byłaby metoda złów i wypuść (No Kill)
tak
nie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin