Zaproszenie dzieci do wędkowania.

W imieniu Zarządu Koła PZW Pieszyce i Społecznej Straży Rybackiej, pragnę zaprosić wszystkie chętne dzieci do udziału w następnej akcji „Wakacji z wędką", która planowana jest na sierpnia br. na stawie w Bratoszowie.

Celem akcji jest propagowanie wędkarstwa wśród dzieci do lat 14, które zwolnione są ustawowo z posiadania karty wędkarskiej, lecz nie mogące samodzielnie wędkować.

Przez cały czas wędkowania, dzieci mają być pod nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie prawni nie muszą posiadać kart wędkarskich, gdyż opiekę merytoryczną na dziećmi będą sprawować wędkarze z Koła PZW w Pieszycach wraz ze strażnikami SSR Powiatu Dzierżoniowskiego. Dziecko chcące wędkować powinno posiadać swoją wędkę, nakrycie głowy, oraz okulary (przeciw słoneczne lub korekcyjne) chroniące oczy przed urazem.

Zgłoszenia przyjmowanie będą w sklepie zoologiczno-wędkarskim ul. Kopernika 3 w Pieszycach, bliższe informacje pod numerem 693-385-169. Osobą przyjmującą zgłoszenia jest Prezes Koła PZW Pieszyce Pan Waldemar Kowalczyk.

Zapraszam i pozdrawiam serdecznie Wiesław Rykalski.