Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Kuźnia kadr.

Tytuł mojego felietonu, może trochę trąci poprzednią epoką słusznie minioną, ale świetnie pasuje do faktów które chcę opisać.

Społeczna Straż Rybacka Powiatu Dzierżoniowskiego kojarzy się Wam z problemami, powiedzmy wprost represjami, choć powoli zaczynacie zmieniać postrzeganie SSR.


Wielu wędkarzy zaczyna doceniać nasze działania, widząc i porównując to co było, a co jest obecnie. Myślę i mam nadzieje cofając się pamięcią wstecz że, to zauważacie.


Społeczną Straż Rybacką nie tworze ja jako komendant powiatowy ale szeregowi strażnicy, i to Oni są przysłowiową solą naszej formacji.


Większość strażników SSR naszego powiatu, poza działalnością w SSR, poświęca również aktywnie swój czas, w swoich macierzystych Kołach PZW i Stowarzyszeniach Wędkarskich.


Przedstawię Wam dwie przykładowe sylwetki strażników, o to one:. Radosław Działa-straznik SSR współredaktor naszej strony internetowej SSR, w ciągu kilku lat wykazał się talentem organizacyjnym w macierzystym kole i w SSR. Dziś Radek jest komendantem Grupy SSR-Bielawa, samodzielnym administratorem strony internetowej koła PZW Bielawa, Vice-Prezesem Koła Bielawa.


Jak widzicie Radek ma bardzo dużo obowiązków i zajęć oraz cieszy się zaufaniem wielu osób.


Następną osobą, strażnikiem SSR, jest Rafał Kozłowski. Rafał został powołany do SSR w marcu br. W miesiącu maju został współredaktorem naszej strony SSR. Ale już w miesiącu lipcu został samodzielnym administratorem strony internetowej koła PZW Diora.

  

Jak zauważyliście wygląda na to że, nie mam szczęścia do współredaktorów strony, a może z SSR wychodzą samodzielni administratorzy stron internetowych? 


Oczywiście Radek i Rafał którzy administrując już swoimi stronami internetowymi nie są wyjątkami aktywności strażników SSR, są tylko przykładami działalność strażników w takich organizacjach wędkarskich jak Koła PZW, i w Stowarzyszenia.


Opisałem tylko dwa przykłady a właściwie sylwetki dwóch strażników. Proszę uwierzcie mi że, jest wielu, wielu, strażników SSR, poświęcających swój czas miedzy SSR a macierzystą organizacją wędkarską.


Z dumą mogę powiedzieć że, SSR jest przysłowiową kuźnią kadr.


A może się mylę?


Może to organizacje wędkarskie są kuźnią kadr dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego.


Zostawiam to do Waszej oceny i komentarzy.


Z wędkarskim pozdrowieniem Wiesław Rykalski.          

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • arnie Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  arnie

  "grzegorz_jakubiak: ...opisane tak jak by to co robią było czymś wyjątkowym,..."


  mylisz się, to co robią jest czymś wyjątkowym a opisane to jest nawet zbyt skromnie.

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 6 + / -

  zubero62

  Szanowny Grzegorzu, kto dał tobie prawo oceny SSR. Na jakiej podstawie i jakich faktach wydajesz o nas opinie? Nawet nie wiesz ile kłusoli w tym roku złapaliśmy. Potrafisz tylko narzekać i krytykować niestety jak większość wędkarzy. Ale jak jest zebranie sprawozdawcze to ich niema. I żebyś wiedział to jest fabryka talentów, ludzi którzy coś robią a ty czym się pochwalisz? Ze mnie nie lubisz? Jeżeli jak piszesz ja bełkocze to po co pchasz się ze swoimi komentarzami, rozumiem w ten sposób możesz zaistnieć.

  Przypominasz mi kogoś, który był jedynym sprawiedliwym, cytował mi wiele przepisów i gdzieś mi się zawieruszył. Może to ty???????????????????? Bo on często zmieniał loginy. A tak na marginesie, opisałem dwoje młodych ludzi którzy są utalentowani, i poświęcają wiele swojego czasu na rzecz wędkarstwa, krytykowanie ich uważam za niesmaczne, wręcz obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • grzegorz_jakubiak Data dodania: 6 lat temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chciałbyś aby na terenie twojego powiatu funkcjonowało łowisko na którym jedyną dopuszczoną metodą byłaby metoda złów i wypuść (No Kill)
tak
nie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin