Kontrola.

Witam.

W dniu dzisiejszym 10.09.2014r tj. środa, w godzinach popołudniowych (17:00 - 17: 40), strażnicy Społecznej Straży Rybackiej koło PZW Bielawa wraz z Grupą Mobilną SSR skontrolowaliśmy dwa zbiorniki Cegielnia, a także zbiornik Sudety.

Wraz z Grupą Mobilną na powyższych akwenach poddaliśmy kontroli 3 wędkarzy. Wszyscy z nich mieli kompletne dokumenty tj. Kartę Wędkarską, Rejestr połowu ryb, a także zezwolenie (na wodach PZW).

Będąc na zbiorniku Bielawa Sudety zaskoczył mnie bardzo pozytywnie jeszcze jeden aspekt dotyczący zwiększonego poziomu wody, aktualnie w akwenie z dnia na dzień przybywa coraz więcej wody. Mogę już powiedzieć, że jest już jej w 75%, tak więc do końca tego roku zbiornik Bielawa Sudety napełni się do stanu taki jaki powinien być.

Z Wędkarskim pozdrowieniem,

Strażniczka Społecznej Straży Rybackiej-Grupa Bielawa