Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

GRUPA MOBILNA

   Witam kolegów wędkarzy i strażników SSR, chcę was poinformować, że powstała nowa grupa strażników w powiecie dzierżoniowskim, która ma za zadanie, współpracę i wspólne kontrole z Policją i Państwową Strażą Rybacką. Grupa ta powstała podczas szkolenia strażników, które odbyło się 20-01-2011 na polecenie Komendanta Powiatowej Społecznej Straży Rybackiej w Dzierżoniowie do w/w grupy zostało powołanych 16 strażników z Kół PZW oraz Stowarzyszeń wędkarskich w powiecie dzierżoniowskim.

Grupa została nazwana jako,, MOBILNA GRUPA POWIATOWEJ SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ ''

Do zadań mobilnej grupy należą:

Kontrola wód w powiecie dzierżoniowskim

Grupa będzie kontrolowała zbiorniki wodne w obecności Policjanta lub Strażników PSR.

Kontrole będą odbywać się o każdej porze dnia czy nocy, podczas kontroli będzie przynajmniej 4 strażników, którzy będą kontrolować porządek nad wodą oraz przestrzeganie Regulaminu danego zbiornika oraz przestrzeganie przepisów RAPR ( Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb)

Mobilna Grupa chce wkrótce przystąpić do programu ,, BEZPIECZNA GMINA BEZPIECZNY POWIAT''

O wynikach grupy będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej SSR Dzierżoniów.

Koledzy strażnicy PSRR, którzy chcą przystąpić do grupy mogą zgłaszać się do Komendanta Powiatowej Społecznej Straży Rybackiej w Kole PZW Miejskie w Dzierżoniowie przy ul. Strzelniczej 2 we wtorki i piątki od godz. 17: 00 do 19: 00 lub pod telefonem, który znajdziecie na naszej stronie SSR Dzierżoniów.

Pozdrawiam Radosław Działa.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Wiktorski Jurek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  viktor0

  Zgadzam sie że jest to niewdzięczne zarówno dla kontrolerów jak i kontrolowanych.Strażnicy są również punktem informacyjnym dla wedkarzy którym nie chce się przyjsc do koła czy na zebranie.Pozdrawiam.

 • marek_sz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Są ludzie i ludziska! Krzysztofie z pracą SSR jest tak jak ze wszystkim w życiu. Są sumienni strażnicy, którzy kierują się zdrowym rozsądkiem i dobrem przyrody, a przy tym nie brakuje im ogłady. Są też tacy ,dla których kontrole to dobra okazja do dowartościowania się i zabawy w ,,pana władzę". Z tąd też wśród wędkarzy panują różne opinie na temat SSR (w sumie to większość ludzi z rezerwą podchodzi do instytucji mających uprawnienia kontrolne) .Osobiście uważam, że SSR jest jak najbardziej potrzebna i pomimo ograniczonych uprawnień spełnia swoje zadanie. Pozdrawiam

 • krzychu501 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Dobry pomysł otwarcia strony-gratulacje.Powszechnie wiadomo,że wasza praca jest dośc niewdzięczna a co za tym idzie niedoceniana szczególnie przez kolegów wędkarzy.Myślę,że moje zdanie podziela większośc.Uważam jednak iż dzięki SSR rybostan naszych wód będzie bardziej bogaty i wówczas zaczniemy dostrzegac,że wędkarstwo polega na wspaniałym spędzaniu czasu nad wodą a nie napełnianiu lodówki.

  Pozdrawiam i życzę sukcesów.

 • marek_sz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  No prosze, taki wędkarski SWAT :)! Pozdrawiam i sukcesów życzę.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chciałbyś aby na terenie twojego powiatu funkcjonowało łowisko na którym jedyną dopuszczoną metodą byłaby metoda złów i wypuść (No Kill)
tak
nie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin