Społeczna Straż Rybacka Powiatu Dzierżoniowskiego

W dniu 19-04-2011 i 20-04-2011 została przeprowadzona kontrola zbiorników wodnych należących do Kół PZW przez Społeczną Straż Rybacką Powiatu Dzierżoniowskiego.

Kontrola odbyła  się w godzinach od 16:00-22:00

Podczas kontroli skontrolowano 56 wędkarzy, na w/w kontroli nie stwierdzono żadnych uwag do łowiących tam wędkarzy.

Mamy nadzieje, że już każda kontrola będzie miała takie piękne zakończenie, i nie będziemy was już informować, że znowu został wystawiony jakiś mandat tak jak to było podczas ostatnich kontroli, że minimum dwa mandaty były wystawiane przez Państwową Straż Rybacką lub Policję.

Z wędkarskim pozdrowieniem.

Społeczna Straż Rybacka Powiatu Dzierżoniowskiego