Nowy współredaktor strony internetowej.

Będąc administratorem strony internetowej Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego, poświęcam na prowadzenie strony dużo czasu. Niestety mam również wiele innych obowiązków związanych z SSR.

Dlatego cieszy mnie fakt że, mogę mieć zaszczyt przedstawić nowego współredaktora naszej strony internetowej, którym jest kolega Rafał Kozłowski,

(kontakt z Rafałem mail: ssr.rafalkozlowski@gmail.com).

Kolega Rafał próbuje swoich sił w dokumentowaniu (foto-video) wydarzeń związanych z SSR. Rozpoczął realizacje pewnego pomysłu filmowego, który wkrótce zobaczymy. Rafał jest człowiekiem z wieloma ciekawymi pomysłami, i myślę, że wniesie coś nowego do naszej strony internetowej. Współredagujący naszą stronę Radek (Radosław Działa) przejął również administrowanie-prowadzenie strony swojego macierzystego koła (PZW Bielawa http://www.pzw.org.pl/bielawa/) dlatego co zrozumiałe, nie może poświęcać tyle czasu co dotąd naszej stronie internetowej.

Dlatego uważam, że należy dawać szanse młodym z zapałem którzy chcą zrobić coś na rzecz Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego, a de facto dla wędkarzy, bo wszyscy jesteśmy wędkarzami.

Oczywiście skład osobowy redagujących stronę nie jest zamknięty, każdy kto jest chętny do współpracy, do publikacji, relacjonowania wydarzeń, ma różne ciekawe pomysły jest mile widziany. Stronę Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego prowadzą wędkarze, dla wędkarzy.

Z wędkarskim pozdrowieniem Wiesław Rykalski.